מקבלים את השבת באתנחתא מוסיקלית בתיאטרון ירושלים

סדרה אינסטרומנטלית
3 מופעים 
17/5 קהיר ירושלים
7/7 קסמי המגרב
27/10 מכאן אל הבלקן

שעת המופעים: 12:00

לרכישת מנויים:
1-700-508-408 
הבטיחו מקומכם!!
____________________
 
 
 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> רמבטיקו ים תיכוני
 
 רמבטיקו ים תיכוני
 
התזמורת האנדלוסית הים-תיכונית אשקלון פותחת עונה חדשה וממשיכה לצור שילובים חדשים ורעננים  עם אמנים ישראלים ובינלאומיים.קונצרט "רמבטיקו ים-תיכוני" , בפעם הראשונה על בימת התזמורת בכיכובם של  האמנים שלומי סרנגה ומור קרבסי.

סרנגה, הזמר הישראלי האהוב  בקלאסיקות יווניות שנכנסו לפנתיאון כשתורגמו לעברית ("עיניך החומות") וגם כאלה שעשו את הדרך ההפוכה מעברית ליוונית ("עוד יום יבוא").
בנוסף יבצע מלהיטיו ("בחלום המתוק") ואף "יתקרב" אל התזמורת ויבצע שיר מן הרפרטואר המצרי ("גלו לו" - עבד אל חלים חאפז).
לצדו של סרנגה, מור קרבסי, זמרת  שנחשבת לאחד השמות החמים בשוק המוסיקה העולמי.  מור, החיה בסביליה שבספרד, התפרסמה בין השאר בזכות הופעותיה בפרויקט "הכנרית המתוקה שלי" - המוקדש לזמרת הרמבטיקו הידועה רוזה אשכנזי שחיה ויצרה ב"ירושלים של הבלקן", העיר בה פרחה שפת הלדינו – סלוניקי שביוון.
קרבסי , ברפרטואר מקורי שלה ובעיבודים חדשים לתזמורת ("רוזה"), שירי לדינו ידועים ואהובים ("שחרחורת/ מורניקה" , "לה גלנה") ותצלול אף היא אל העולם המוסיקלי הטבעי של התזמורת כשתבצע פיוט מתוך האלא-האנדלוסית.

בצד האינסטרומנטאלי יככב  אמן הבוזקי  נרי פרידנר  המשלב בנגינתו את צלילי יוון המסורתיים עם נגיעות בלוז מודרניות - נרי יבצע קטעים אינסטרומנטליים יוונים ("צ'יפטטלי", "חספיקו")

ולקינוח, התזמורת תבצע יצירה חדשה שהולחנה במיוחד לפתיחת העונה על ידי נגן הקאנון הוירטואוז והמלחין המחונן אליהו אביכזר עבור נגנית האקורדיון  (ומנצחת בתזמורת) אתי תבל.

ניצוח ועיבודים מוסיקליים – תום כהן

 
לכרטיסים - התקשרו - 1-700-508-408
  
WebSite123 מערכת לבניית אתרים בקלות