"אינסטרומנלי ים תיכוני" - אתנחתא מוסיקלית בתיאטרון ירושלים
יצירות אינסטרומנטליות
פניני הקלאסיקה המצרית, מסע מוסיקלי אל צפון אפריקה ומוסיקה מרחבי הבלקן.

"מרוקו אורגינאל"
התזמורת מארחת 6 מוסיקאים מהטובים במרוקו
סבב ב 5 ערים החל מ 10/8

לרכישת כרטיסים:
1-700-508-408 
הבטיחו מקומכם!!
____________________




 
 
 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 





 
תאריך הקונצרט שם הקונצרט מיקום שעה הרכב נגנים וסולנים
18/9/17 צליל לדו קיום ראשל"צ 20:30 הרכב מלא, טריפונס
17/9/17 אדון הסליחות קרית מנחם ירושלים 20:30 הרכב מלא, גיא ורועי זוארץ, משה לוק, אורית עטר
15/9/17 יא גמיל 2X
(קונצרט/תיאטרון)
פסטיבל נס ציונה 09:00 הרכב מלא,, סופי צדקה, אמל שאהין וקרין בן יוסף
14/9/17 חלון לים התיכון פסטיבל נס ציונה 20:30 הרכב מלא, יוני רועה , יהודה סעדו, גלעד יחיא
13/9/17 קסמי המגרב (אינסטרומנטלי) תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא
12/9/17 אדון הסליחות היכל התרבות שדות נגב 20:30 הרכב מלא, משה לוק, עידן עמדי, גלעד יחיא
11/9/17 בום פם היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, טריפוניס, אור חדד
10/9/17 אדון הסליחות היכל התרבות אור עקיבא 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח,שמעון סיבוני, גלעד יחיא
7/9/17

 
פסטיבל מקודשת

 
גן מיטשל ירושלים

 
20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, דיקלה, שי צברי, כמאל סולימאן, זיו יחזקאל, לונא אבו נסאר, עדי קיסר, מוחמד מוגרב.
30/8/17 פסטיבל סוף הקיץ תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, נטע אלקיים, נרקיס, ליאורה יצחק
24/8/17 חלון לים התיכון היכל התרבות קיבוץ צרעה 20:30 הרכב מלא, יוני רועה, אמיל זריהן
23/8/17 שיר אהבה אנדלוסי פסטיבל כלייזמרים צפת 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
16/8/17 מרוקו אורגינאל היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, 6 אמנים ממרוקו
15/8/17 מרוקו אורגינאל היכל התרבות קרית מוצקין 20:30 הרכב מלא, 6 אמנים ממרוקו
14/8/17 מרוקו אורגינאל היכל הספורט נהריה 20:30 הרכב מלא, 6 אמנים ממרוקו
13/8/17 מרוקו אורגינאל המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, 6 אמנים ממרוקו
10/8/17 מרוקו אורגינאל תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, 6 אמנים ממרוקו
9/7/17 קהיר ירושלים אינסטרומנטלי תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא
5/7/17 מכביה (מופע סגור) מגדל דוד ירושלים 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, דניאלה לוגסי, אלה דניאל, יוסי אזולאי
27/6/17 פסטיבל ליבי במזרח סינמטק תל אביב 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן
19/6/17 מוגדור המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
18/6/17 מוגדור תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
14/6/17 מוגדור היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
12/6/17 מוגדור היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
11/6/17 מוגדור משכן לאמנויות ב"ש 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
7/6/17 מוגדור תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
5/6/17 מוגדור תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, נטע אלקיים, מואיז'ו קרוצ'י (מרוקו)
24/5/17 שבחי ירושלים מגדל דוד 19:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, אורית עטר
21/5/17 כנס  עורכי דין אילת 19:00 הרכב מלא, לאה שבת
18/5/17 יום חינוך-עיריית ת"א מרכז עינב 21:00 הרכב מלא, רביד כחלני, נטע אלקיים
26/4/17 בון שאנסון היכל התרבות אור עקיבא 20:30 הרכב מלא, דויד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
18/4/17 אצולה מרוקאית
מימונה
היכל התרבות חצור הגלילית 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י, אמיל זריהן
4/4/17 מליל המימונה המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, גלעד יחיא
29/3/17 לילות פרס המכללה האקדמית אשקלון
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן, הדסה ישורון
28/3/17 לילות פרס היכל התרבות נתניה
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן,הדסה ישורון
23/3/17 לילות פרס תיאטרון ירושלים
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן, הדסה ישורון
22/3/17 לילות פרס תיאטרון גבעתיים
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן, הדסה ישורון
20/3/17 לילות פרס תיאטרון הצפון
http://www.theatron-hazafon.co.il/category.asp?category=2081
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן, הדסה ישורון
19/3/17 לילות פרס משכן לאמניות הבמה באר שבע
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן, הדסה ישורון
16/3/17 לילות פרס היכל התרבות יבנה
http://www.htyavne.co.il/event.asp?event=3106
20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן, הדסה ישורון
27/2/17 צלילי אנדלוסיה היכל התרבות
מעלה אדומים
20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, משה לוק, גלעד יחיא
23/2/17 משירי אנריקו מסיאס היכל התרבות כפ"ס 20:30 הרכב מלא, אבי טולדנו, משה לוק
15/2/17 בון שאנסון תיאטרון ירושלים
מופע נוסף
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, דויד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
25/1/17 כבר עברו השנים היכל התרבות
אור עקיבא
20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
22/1/17 בון שאנסון תיאטרון ירושלים
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אראל ברט
19/1/17 בון שאנסון מרכז הכנסים אשקלון
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
17/1/17 בון שאנסון תיאטרון הצפון
http://www.theatron-hazafon.co.il/category.asp?category=2081
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
16/1/17 בון שאנסון היכל התרבות יבנה
לרכישת כרטיסים
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
15/1/17 בון שאנסון משכן לאמנויות הבמה באר שבע
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
12/1/17 פסטיבל הפיוט העולמי מלון ראמדה ירושלים 20:30 הרכב מלא, הרב חיים לוק, קובי אפללו, מיכה שטרית, ליאור אלמליח, אור כהן
11/1/17 בון שאנסון תיאטרון גבעתיים 
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
9/1/17 בון שאנסון היכל התרבות נתניה
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, דוד ד'אור, אלה דניאל, אריאל ברט
8/1/17 שבחי ירושלים בית קנדה ירושלים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן
28/12/16 חלון לים התיכון היכל התרבות
אור עקיבא
20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה
25/12/16 שיר אהבה אנדלוסי אודיטוריום
קרית אתא
20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
25/12/16 קהילות שרות פיוט תיאטרון ירושלים 11:00 אנסמבל, אמיר צבי, אליה מויאל, קארין בן יוסף
23/12/16 פסטיבל הפסנתרים תיאטרון ירושלים 12:00 הרכב מלא, ניזאר אלכת'אר, אליהו אביכזר, סוניה מסעוד,טריו אסתי קינן
14/12/16 חתונה במוגדור תיאטרון ירושלים
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, אורית עטר
שחקנים אבי כהן, חני פרץ
13/12/16 פלמנקו אנדלוסי היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת flamnco natural
יהודה שווקי, יעל הורביץ, גלעד יחיא
22/11/16 רומבה חיטאנה תיאטרון צפון 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד(ספרד)
21/11/16 רומבה חיטאנה מרכז כנסים אשקלון
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד (ספרד)
20/11/16 ברית יוצאי מרוקו היכל התרבות ת"א 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, משה לוק, אלחי אלגריסי, יהודה מלכה, פרחי ירושלים אמן אורח: קובי אפללו
16/11/16 רומבה חיטאנה תיאטרון גבעתייים
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד (ספרד)
14/11/16 רומבה חיטאנה היכל התרבות נתניה
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד (ספרד)
13/11/16 רומבה חיטאנה משכן לאמנויות ב"ש
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד (ספרד)
10/11/16 רומבה חיטאנה היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד (ספרד)
9/11/16  רומבה חיטאנה תיאטרון ירושלים
לרכישת כרטיס באתר
20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלפונסו סיד (ספרד)
 
20/10/16 פסטיבל קרקס מודיעין 20:00 הרכב מלא
19/10/16 פסטיבל קרקס מודיעין 20:00 הרכב מלא
18/10/16 פסטיבל קרקס מודיעין 20:00 הרכב מלא
13/10/16 שיר אהבה אנדלוסי אמפי שוני 21:00 הרכב מלא, דויד ברוזה
9/10/16 פסטיבל הפיוט כיכר ספרא ירושלים 20:30 הרכב מלא,עידן ואלעד עמדי, משה לוק, זיו יחזקאל, נסרין קדרי, מירי מסיקה, מארק אליהו
26/9/16 אדון הסליחות תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, משה לוק, רפאל סקורי. 
22/9/16 מעורב ישראלי אלתא אשדוד 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר, דניאלה לוגסי
20/9/16 פסטיבל מוסיקה מקודשת
קהיר ירושלים
ימקא ירושלים 19:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
19/9/16 לילות קהיר היכל התרבות ראשל"צ 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, גלעד יחיא
15/9/16 מעורב ישראלי אמפי קרית גת 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, דניאלה לוגסי
13/9/16 לאדינו ופיוט מהבית היכל התרבות
אור עקיבא
20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
6/9/16 נטו אינסטרומנטל תיאטרון ירושלים 21:00 הרכב מלא, התזמורת
6/9/16 נטו אינסטרומנטל תיאטרון ירושלים 19:00
 
הרכב מלא, התזמורת
 
25/8/15 פסטיבל סוף הקיץ תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, ריף כהן
18/8/16 שיר אהבה אנדלוסי מ. אזורית מנשה 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
17/8/16 אהבה בארבע שפות מרכז כנסים אשקלון 21:00 הרכב מלא, זיו יחזקאל, יעל הורביץ, יוליה פלדרוביץ
20/7/16 למנצח שיר מזמור תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ליאור אלמליח, רב' דוד אדרי,ד"ר אבי עילם אמזלג
19/7/16 שירת דוד קרית אתא 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז
11/7/16 שבת חלום קונצרט תיאטרון לכל המשפחה תיאטרון ירושלים 17:30 אנסמבל, סופי צדקה, יהונתן שבח, איייל מזיג
5/7/16 שיר אהבה אנדלוסי ים המלח 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
27/6/16 שמע ישראל מגדל דוד 20:00 הרכב מלא, אופיר בן שטרית, יוסי אזולאי,
19/6/16 שבחי ירושלים אודיטוריום עכו 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, זיו יחזקאל
16/6/16 לילות פרס המשכן לאמנויות הבמה באר שבע 20:30 הרכב מלא, לירז צ'רכי, אלירן סדן
15/6/16 נטו אינסטרומנטלי מכללת רופין
קבלת תואר כבוד
19:00 הרכב מלא, הניה בוקשטיין
14/6/16 כבר עברו השנים תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
8/6/16 כבר עברו השנים היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
7/6/19 לילות קהיר היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, גלעד יחיא
6/6/16 כבר עברו השנים תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
5/6/16 יום ירושלים מגדל דוד 13:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, מור קרבסי
2/6/16 כבר עברו השנים המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
1/6/16 כבר עברו השנים תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
30/5/16 כבר עברו השנים היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
29/5/16 כבר עברו השנים משכן לאמנויות הבמה באר שבע 20:30 הרכב מלא, עידן עמדי, יהודה קיסר
24/5/16 צליל לדו קיום רידינג תל אביב 20:30 הרכב מלא, אור בן עטר, עימאד ווסוף,  לינה מחול, אופיר בן שטרית
2/5/16 אצולה מרוקאית פרדס חנה 20:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, מייק קרוצ'י
14/4/16 מעורב ישראלי
(מופע סגור)
בית הלוחם ת"א 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי
12/4/16 מעבדות לחרות המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, מור קרבסי
6/4/16 שבת חלום מעלה אדומים 09:00
12:00
אנסמבל, סופי צדקה, אליה מויאל, אייל מזיג
3/4/16 בלוז אנדלוס תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
3/4/16 שבת חלום מעלה אדומים 09:00
12:00
אנסמבל, סופי צדקה, אליה מויאל, אייל מזיג
30/3/16 בלוז אנדלוס היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
28/3/16 בלוז אנדלוס המשכן לאמנויות
באר שבע
20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
27/3/16 בלוז אנדלוס תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
22/3/16 אום כלת'ום לנצח היכל התרבות אייר פורט סיטי מודיעין 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
21/3/16 בלוז אנדלוס המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
20/3/16 בלוז אנדלוס היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
16/3/16 בלוז אנדלוס תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, מרגלית צנעני, העבריים מדימונה
14/3/16 שירת הבקשות היכל התרבות דימונה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז להקת מקהלים
13/3/16 קהילות שרות פיוט מעלה אדומים 09:00
12:00
אנסמבל, אמיר צבי,אליה מויאל, קארין בן יוסף
1/3/16 שיר אהבה ספרדי היכל התרבות אייר פורט סיטי מודיעין 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה, יעל הורביץ
24/2/16 שיר אהבה אנדלוסי מוזיאון ישראל
תל אביב
20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
21/2/16 לילות קהיר מתנ"ס דורה נתניה 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, נאדין חטיב
18/2/16 שיר אהבה אנדלוסי היכל התרבות רמלה 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה, קובי אפללו
16/2/16 שיר אהבה אנדלוסי היכל התיאטרון קרית מוצקין 20:30 הרכב מלא,דויד ברוזה
10/2/16 לאדינו ופיוט מהבית היכל התרבות 
כפר סבא
20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
28/1/16 הומאז' לסאלים הללי תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
20/1/16 הומאז' לסאלים הללי המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
19/1/16 הומאז' לסאלים הללי היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
17/1/16 הומאז' לסאלים הללי היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
16/1/16 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון הבימה ת"א 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
11/1/16 הומאז' לסאלים הללי תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
10/1/16 הומאז' לסאלים הללי משכן לאמנויות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
6/1/16 אום כלת'ום לנצח היכל התרבות
אור עקיבא
20:30 הרכב מלא, נאדין חטיב, זיו יחזקאל
5/1/16 הומאז' לסאלים הללי תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אמל שאהין
21/12/16 קהילות שרות פיוט היכל התרבות רמלה 09:00
12:00
אנסמבל, אמיר צבי, אליה מויאל, קארין בן יוסף
21/12/15 מופע התרמה היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דוד דאור, חיים אוליאל
16/12/15 חלון לים התיכון מתנ"ס נווה מונסון יהוד 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה
9/12/15 הריני שר היכל התרבות    קרית שמונה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ליאור אלמליח, שמעון סיבוני
2/12/12 קהילות שרות פיוט
שבת חלום3X
היכל התרבות ירוחם 09:00
12:00
אנסמבל,אמיר צבי, אליה מויאל, קארין יוסף
29/11/15 מעורב ישראלי היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, דניאלה לוגסי
25/11/15 פלמנקו אנדלוסיה היכל התרבות
אור עקיבא
20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת flamenco natural'
יהודה שוויקי, יעל הורביץ
24/11/15 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
19/11/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות
מעלה אדומים
20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
15/11/15 בת קול תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
12/11/15 בת קול משכן לאמנויות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
11/11/15 בת קול תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
8/11/15 בת קול היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
5/11/15 לאדינו ופיוט מהבית מוזה-חוף הכרמל 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
4/11/15 בת קול היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
3/11/15 הומאז' לאמיל תל אביב 19:00 הרכב מלא, אמיל זריהו,ליאור אלמליח, שמעון סיבוני, משה לוק, מני כהן,  אלחי לגריסי, יוסי שטרית, אבי טולדנו.
1/11/15 בת קול תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
26/10/15 בת קול המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, מור קרבסי, הראל שחל
21/10/15 לאוריינטל המכללה האקדמית אשקלון 21:00 הרכב מלא, עמנואל חנון, טילדה רג'ואן
1/10/15 אצולה מרוקאית פסטיבל ירוחם 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
30/9/15 אישתאר והצוענים אילת 20:30 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
29/9/15 אישתאר והצוענים היכל התרבות רחובות 20:30 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
21/9/15 אדון הסליחות היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, משה לוק
18/9/15 אדון הסליחות
סל תרבות 2X
היכל התרבות אשקלון 09:00 אנסמבל, אודי בן דוד, יונתן שבח, אתי תבל
17/9/15 אדון הסליחות היכל התרבות
אור עקיבא
20:30 הרכב מלא, ליאור אלמליח, שמעון אילוז
10/9/15 קהילות שרות פיוט
סל תרבות2X
חולון 09:00 אנסמבל, אמיר צבי, אליה מויאל, קארין בן יוסף
9/9/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות כרמיאל 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
8/9/15 לאדינו ופיוט מהבית היכל התרבות 
אייר פורט סיטי
20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, גיא זוארץ, רועי זוארץ
8/9/15 אדון הסליחות
סל תרבות
המכללה האקדמית 
אשקלון
09:00 אנסמבל, אודי בן דוד, יונתן שבח, אתי תבל
7/9/15 אדון הסליחות תיאטרון ירושלים 19:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז, אליה מויאל
2/9/15 שיר אהבה אנדלוסי סבב מופעים ת"א, רמלה,ירושלים 12:00 הרכב מלא, דויד ברוזה
30/8/15 קלאסי אנדלוסי נהריה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ליאור אלמליח
27/8/15 אום כלת'ום לנצח רהט 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
25/8/15 הריני שר היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה, שמעון אילוז
5/8/15 צליל לדו קיום מרכז דוהל ת"א 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה, נסרין קדרי, זיו יחזקאל,דניאלה לוגסי
4/8/15 ברוזה אנדלוסית מוזיאון ישראל, ירושלים 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
30/7/15 שיר אהבה בדואי מצדה (מופע זריחה 02:00 הרכב מלא, דיד ברוזה
7/7/15 מרתון חשיפה ארצי תיאטרון גבעתיים 9:30 אנסמבל, סופי צדקה, אמיר צבי
מנצחים: אייל מזיג, אתי תבל וקארין בן יוסף
29/6/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות אור עקיבא 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י
8/6/15 בום פם בית שמואל ירושלים 20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
4/6/15 בום פם היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
3/6/15 בום פם תיאטרון הצפון
קרית חיים
20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
1/6/15 בום פם המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
27/5/15 בום פם תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
25/5/15 בום פם משכן לאמנויות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
20/5/15 בום פם אמפי תיאטרון נתניה 20:30 הרכב מלא, טריפונס, אילנה אליה, אור דלית,
קובי ישראלית
18/5/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות אופקים 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצי, נטע אלקיים
11/5/15 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
30/4/15 אישתאר והצוענים 
בישראל
מיני ישראל לטרון 21:00 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
28/4/15 אישתאר והצוענים 
בישראל
היכל הספורט אשקלון 21:00 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
27/4/15 אישתאר והצוענים 
בישראל
היכל תיאטרון מוצקין 20:30 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
26/4/15 אישתאר והצוענים 
בישראל
היכל התרבות
נס ציונה
21:00 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
23/4/15 אישתאר והצוענים 
בישראל
משכן לאמנויות הבמה ב"ש 21:00 הרכב מלא, אישתאר והצוענים
18/4/15 ערב גאלה בית חולים קפלן היכל התרבות רחובות 21:00 קובי אפללו, מור קרבסי
12/4/15 קונצרט מימונה מתנ"ס אפרת 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, שמעון אילוז
11/4/15 קונצרט מימונה אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן (בוטל מזג אויר)
26/3/15 אפריקה רידינג 3 תל אביב 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
25/3/15 אפריקה היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
23/3/15 אפריקה היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
22/3/15 אפריקה בית שמואל ירושלים 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
19/3/15 מחג החירות עד מתן תורה המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, אלחי לגריסי
18/3/15 אפריקה משכן לאמניות הבמה באר שבע 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
15/3/15 אפריקה המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
11/3/15 אפריקה תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
10/3/15 אפריקה תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, ריף כהן, רביד כחלני
3/3/15 אנדלוסיה אודיטוריום עכו 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ליאור אלמליח
24/2/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות
כפר סבא
20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י. נטע אלקיים
23/2/15 קלאסי אנדלוסי היכל התרבות צפת 20:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה
18/2/15 אצולה מרוקאית
(מופע שני נוסף)
המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
26/1/15 אצולה מרוקאית תיאטרון הצפון
קרית חיים
20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
25/1/15 אצולה מרוקאית מרכז שמשון
בית שמואל
20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
21/1/15 אצולה מרוקאית המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
19/1/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
18/1/15 אצולה מרוקאית משכן לאמנויות הבמה  - באר שבע 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
14/1/15 אצולה מרוקאית תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
13/1/15 אצולה מרוקאית היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, ריימנוד אבקסיס, מייק קרוצ'י, נטע אלקיים
6/1/15 ירושלים אשרך אודיטורים עכו 20:30 הרכב מלא, משה גיאת, שמעון סיבוני
30/12/14 אום כלת'ום לנצח היכל התרבות כרמיאל 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
24/12/14 קובי אפללו&אנדלוסית היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, קובי אפללו, אמיל זריהן
17/12/14 הריני שר נצרת עלית 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז, אליה מויאל
1/12/14 פלמנקו אנדלוסיה היכל התרבות יד שטרית - טבריה 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
30/11/14 קולות האופרה תיאטרון הצפון        קרית חיים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYtali
27/11/14 קולות האופרה המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYtali
25/11/14 קולות האופרה היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYtali
24/11/14 קולות האופרה היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYtali
23/11/14 קובי אפללו&אנדלוסית מגדל העמק 20:30 הרכב מלא, קובי אפללו, ליאור אלמליח
20/11/14 קולות האופרה בית שמואל ירושלים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYtali
19/11/14 קולות האופרה תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYtali
16/11/14 קולות האופרה משכן לאמנויות הבמה- ב"ש 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, דניאלה לוגסי, אינאס מסאלחה, הצמד TalYTali
12/11/14 ברוזה אנדלוסית אילת 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
6/11/14 הריני שר היכל התרבות כפ"ס 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה, אמיל זריהן
2/11/14 קונצרט גאלה
ברית יוצאי מרוקו
היכל התרבות ת"א 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו
29/10/14 אום כלת'ום לנצח דלית אל כרמל 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
20/10/14 קונצרט גאלה
בה"ח ברזילי
היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, שמעון בוסקילה, טילדה רג'ואן, יותם כהן
13/10/14 חלון לים התיכון אור עקיבא 20:00 הרכב מלא, יוני רועה, יהודה סעדו
2/10/14 סליחות פיוט ושיר כיכר ספרא ירושלים 20:30 הרכב מלא, כנסיית השכל, ליאור אלמליח, ריף כהן
30/9/14 קונצרטו דרבוקה ועוד(צוק איתן)*3 אולם C אקדמית  אשקלון  16:00 הרכב מלא,מנצח (במסגרת צוק איתן) 
23/9/14 קונצרטו דרבוקה ועוד(צוק איתן)*2 אולם C אקדמית  אשקלון  13:30 הרכב מלא,מנצח(במסגרת צוק איתן) 
23/9/14 סליחות סל תרבות אולם C אקדמית אשקלון   12:00 הרכב מלא, פייטן שחקן ומנצח. 
23/9/14 סליחות סל תרבות
(ועדת סל תרבות)
אולם C אקדמית אשקלון  10:00 14 נגנים, פייטן שחקן ומנצח. 
22/9/14 לאדינו ופיוט מהבית היכל התרבות כרמיאל 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
18/9/14 כנסיית השכל&האנדלוסית גן החמישה שדרות 20:30 הרכב מלא, כנסיית השכל
15/9/14 אדון הסליחות היכל התרבות אופקים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז
14/9/14 ברוזה אנדלוסית היכל התרבות נהריה 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה, יהודה שוויקי
10/9/14 אדון הסליחות היכל התרבות פ"ת 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, שמעון אילוז, משה לוק
9/9/14 רמבטיקו ים תיכוני אודיטוריום חיפה 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, אור דלית, נרי פרידנר
24/7/14 פלמנקו אנדלוסיה תיאטרון חולון 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת flamenco natural
8/7/14 הריני שר גבעת זאב 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, אליה מויאל, רון בוחבוט
22/6/14 נטו אינסטרומנטל תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא
18/6/14 נטו אינסטרומנטל תיארטון גבעתיים 20:30 הרכב מלא
16/6/14 נטו אינסטרומנטל היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא
15/6/14 נטו אינסטרומנטל משכן לאמנויות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא
11/6/14 נטו אינסטרומנטל היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא
9/6/14 נטו אינסטרומנטל תיאטרון הצפון
קרית חיים
20:30 הרכב מלא
8/6/14 נטו אינסטרומנטל מכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא
28/5/14 לך ירושלים-הריני  שר תיאטרון רמת גן 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה, אליה מויאל
27/5/14 אום כלתום לנצח קמפוס באר שבע 19:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
26/5/14 שבת חלום תל אביב 09:00 אנסמבל, אליה מויאל, הילה זהרור, אייל מזיג
22/5/14 קונצרט מאמה מכללה אקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, אודליה דהן, רון בוחבוט
22/5/14 קהילות שרות פיוט מעלה אדומים 09:00 הרכב מלא, אליה מויאל, אמיר צבי, מאיר בריסקמן
21/5/14 צליל אחד לדו קיום מרכז דוהל ת"א 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן
15/5/14 אנריקו מסיאס&אנדלוסית בנייני האומה ירושלים 21:00 הרכב מלא, אנריקו מסיאס
15/5/14 קהילות שרות פיוט מעלה אדומים 09:00 אנסמבל, אליה מויאל, אמיר צבי, מאיר בריסקמן
13/5/14 אנריקו מסיאס&אנדלוסית היכל התרבות ת"א 21:00 הרכב מלא, אנריקו מסיאס
12/5/14 אנריקו מסיאס&אנדלוסית היכל התרבות ת"א 21:00 הרכב מלא, אנריקו מסיאס
8/5/14 אנריקו מסיאס&אנדלוסית מרכז קונגרסים חיפה 21:00 הרכב מלא, אנריקו מסיאס
6/5/14 אנריקו מסיאס&אנדלוסית משכן לאמנויות הבמה ב"ש 21:00 הרכב מלא, אנריקו מסיאס
30/4/14 הריני שר- ג'ו עמר צפת 21:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז, אלחי לגריסי
18/4/14 שבת חלום תיאטרון גבעתיים 11:00 אנסמבל, הילה זערור, אליה מויאל, אייל מזיג
9/4/14 מליל הסדר ועד המימונה המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן
4/4/14 פלמנקו אנדלוסיה סוזן דלל ת"א 13:00 הרכב מלא,שרון שגיא ולהקת המחול flamnco natural
יהודה שוויקי, יעל הורביץ
3/4/14 שבת חלום
קהילות שרות פיוט
שוהם 09:30 אנסמבל, הילה זערור, אליה מואיל, אמיר צבי,
אייל מזיג, מאיר בריסקמן
 
1/4/2014 אום כלת'ום לנצח המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
31/3/2014 בין שני עולמות לוד 10:00 אנסמבל, להקת מחול פורטל
12/3/2014 שנסון של מהגרים המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
11/3/2014 שנסון של מהגרים היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
9/3/2014 שנסון של מהגרים משכן לאמנויות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
8/3/2014 ים של קולות
קונצרט ליום האישה הבינלאומי
המכללה האקדמית 21:00 הרכב מלא, ריימונד אבקסיס, יעל הורביץ, אודליה דהן
6/3/2014 שנסון של מהגרים תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
5/3/2014 שנסון של מהגרים תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
4/3/2014 הרני שר
מחווה לג'ו עמר
ניר עציון 20:30 הרכב מלא, יוני רועה, שמעון סיבוני, שמעון אילוז
3/3/2014 שנסון של מהגרים היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
2/3/2014 שנסון של מהגרים תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, אמן מתוניס, אגם בוחבוט, עמרי מור
20/2/2014 פלמנקו אנדלוסיה כפר תבור 20:30 הרכב מלא,שרון שגיא ולהקת פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
18/2/2014 הומאז' לסמי אלמגריבי רחובות 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ליז ממן, מואיז'ו קרוצ'י, רון בוחבוט
11/2/2014 גאלה למוריס אלמדיוני רידינג 3 תל אביב 20:30 הרכב מלא, אמיל  זריהן, אתי אנקרי
2/2/2014 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון הצפון
קרית חייים
20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
30/1/2014 אום כלת'ום לנצח מתנ"ס דורה נתניה 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
28/1/2014 שבת חלום המכללה האקדמית אשקלון 17:30 אנסמבל, אליה מויאל, הילה זערור
8/1/2014 אום כלת'ום לנצח תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
5/1/2014 אום כלת'ום לנצח המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
2/1/2014 אום כלת'ום לנצח היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
30/12/2013 אום כלת'ום לנצח היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
29/12/2013 אום כלת'ום לנצח תיארטון ירושלים 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
26/12/2013 הומאז' לסמי אלמגריבי ז"ל טבריה 20:30 אמיל זריהן, ליז ממן, מואיז'ו קרוצ'י
25/12/2013 אום כלת'ום לנצח משכן לאומניות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
24/12/2013 אום כלת'ום לנצח תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, נסרין קדרי, זיו יחזקאל
22/12/2013 ברית יוצאי מרוקו תל אביב 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, רון בוחבוט, אגם בוחבוט
19/12/2013 קונצרט מחווה לג'ו עמר טבריה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה, אלחי לגריסי
24/11/2013 פלמנקו אנדלוסיה אבן יהודה 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
14/11/2013 ברוזה&אנדלוסית בקעת הירדן 20:30 הרכב מלא,דויד ברוזה
11/11/2013 פלמנקו אנדלוסיה תיאטרון הצפון  קרית חיים 20:30 הרכב מלא,שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
6/11/2013 פלמנקו אנדלוסיה תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
5/11/2013 פלמנקו אנדלוסיה היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
3/11/2013 פלמנקו אנדלוסיה משכן לאומניות הבמה -  באר שבע
 
20:30 הרכב מלא,שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
31/10/2013 פלמנקו אנדלוסיה היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
28/10/2013 פלמנקו אנדלוסיה המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, שרון שגיוא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
27/10/2013 פלמנקו אנדלוסיה תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, שרון שגיא ולהקת המחול פלמנקו נטורל, יהודה שוויקי, יעל הורביץ
8/10/2013 פסטיבל עין יהודית המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן
12/9/2013 כנסיית השכל&אנדלוסית אמפי שוני 20:30 הרכב מלא, כנסיית השכל
10/9/2013 קונצרט סליחות היכל התרבות  קרית גת 20:30 הרכב מלא, שמעון אילוז, משה לוק, אליה מויאל
10/9/2013 קהילות שרות פיוט(3) מעלה אדומים 09:00 אנסמבל, אליה מויאל, אמיר צבי
9/9/2013 לאדינו ופיוט מהבית היכל התרבות     בת-ים 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ, שי גבסו, יניב דאור
9/9/2013 קהילות שרות פיוט(3) מעלה אדומים 09:00 אנסמבל, אליה מויאל, אמיר צבי
29/8/2013 אליקי&אנדלוסית להבים 20:30 הרכב מלא, אליקי
28/8/2013 סליחות מרכזי היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, חיים ישראל, פרחי אשקלון
27/8/2013 אליקי&אנדלוסית רחובות 20:30 הרכב מלא, אליקי
26/8/2013 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
25/8/2013 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון היהלום רמת גן 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ, שי גבסו, יניב דאור
22/8/2013 ברוזה &אנדלוסית עמק חפר 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
18/8/2013 לאדינו ופיוט מהבית היכל התרבות    נתניה 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ, שי גבסו, יניב דאור
14/8/2013 דודו טסה&אנדלוסית גן גנדי - לוד 20:30 הרכב מלא, דודו טסה
12/8/2013 מזרח ומערב אודיטוריום עכו 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, רון בוחבוט
8/8/2013 אליקי&אנדלוסית תיאטרון חולון 20:30 הרכב מלא, אליקי
1/8/2013 דוד דאור&אנדלוסית רמת הגולן 20:30 הרכב מלא, דוד דאור
21/7/2013 פלמנקו אנדלוסי אור עקיבא 20:30 אמיל זריהן, יהודה שוויקי
28/6/2013 שבת חלום - סל תרבות מצפה רמון 09:00 אנסמבל, אליה מויאל, הילה זהרור, אייל מזיג
20/6/2013 פסטיבל עולם ג'יברלטר 19:30 הרכב מלא, יסמין לוי
12/6/2013 ברוזה אנדלוסי תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה, יהודה שווקי
11/6/2013 לאדינו ופיוט מהבית בית אביחי - ירושלים 20:30 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
9/6/2013 בין שני עולמות מרכז אריסון לתרבות - תל אביב 16:30 אנסמבל, להקת מחול פורטל
2/6/2013 פלמנקו אנדלוסי היכל התרבות - קרית גת 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, יהודה שוויקי, רון בוחבוט
30/5/2013 פסטיבל ג'אז סינמטק ת"א 20:30 הרכב מלא, אירית דקל
23/5/2013 כי קולך ערב סינמטק ת"א 20:30 הרכב מלא,רימונד, רחלה, ליז ממן
19/5/2013 שירים ושורשים היכל התרבות -  אור עקיבא 09:00 אנסמבל, אליה מויאל
12/5/2013 מזרח הוא מזרח תאטרון הצפון - קריית חיים 20:30 הרכב מלא , דודו טסה , רחלה
9/5/2013 מזרח הוא מזרח המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא , דודו טסה , רחלה
8/5/2013 מזרח הוא מזרח משכן לאמנויות הבמה - ב"ש 20:30 הרכב מלא , דודו טסה , רחלה
6/5/2013 מזרח הוא מזרח היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא , דודו טסה , רחלה
5/5/2013 מזרח הוא מזרח תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא , דודו טסה , רחלה
2/5/2013 מזרח הוא מזרח היכל התרבות -נתניה 20:30 הרכב מלא , דודו טסה , רחלה
1/5/2013 מזרח הוא מזרח תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, דודו טסה , רחלה
30/4/2013 שירת המטרוז' היכל התרבות - מודיעין 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, רון בוחבוט
25/4/2013 כנסיית השכל&האנדלוסית אמפי שוני 20:30 הרכב מלא&כנסיית השכל
15/4/2013 טקס הדלקת המשואות הר הרצל -ירושלים 20:30 הרכב מלא
2/4/2013 מימונה מתנ"ס אורנית 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני, יהודה שוויקי, רון בוחבוט
18/3/2013 מליל הסדר עד ליל המימונה מכללה אקדמית אשקלון 19:00 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, אליה מויאל
17/3/2013 בין שני עולמות משכן אומניות הבמה - באר שבע 20:30 הרכב מלא, להקת מחול פורטל, מארק אליהו
14/3/2013 לאדינו ופיוט מהבית מתנס דורה-נתניה 20:00 הרכב מלא, גיא זוארץ, רועי זוארץ
12/3/2013 בין שני עולמות המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא,להקת מחול פורטל, מארק אליהו
11/3/2013 בין שני עולמות היכל התרבות- יבנה 20:30 הרכב מלא, להקת מחול פורטל, מארק אליהו
10/3/2013 בין שני עולמות תיאטרון הצפון - קרית חיים 20:30 הרכב מלא, להקת מחול פורטל, מארק אליהו
7/3/2013 קהילות שרות פיוט   שבת חלום מרכז דוהל -ת"א 09:30 אנסמבל, אליה מויאל
6/3/2013 בין שני עולמות תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, להקת מחול פורטל, אמיר שהסר
5/3/2013 בין שני עולמות תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, להקת מחול פורטל, אמיר שהסר
4/3/2013 בין שני עולמות היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, להקת מחול פורטל, אמיר שהסר
17/2/2013 בקשות-"פרשת זכור" תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, ליאור אלמליח, דוד ויצמן,אנסמבל מקהלים
14/2/2013 כנסיית השכל&אנדלוסית היכל אומניות הבמה- הרצליה 21:00 הרכב מלא, כנסיית השכל
13/2/2013 לאדינו ופיוט מהבית המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, גיא זו ארץ, רועי זו ארץ
6/2/2013 לאדינו ופיוט מהבית המשכן לאמנויות הבמה - באר שבע 20:30 הרכב מלא, גיא זו ארץ, רועי זו ארץ
4/2/2013 לאדינו ופיוט מהבית תיאטרון מוצקין  קרית מוצקין 20:30 הרכב מלא, גיא זו ארץ, רועי זו ארץ
3/2/2013 עומרי מא ננסאכ היכל התרבות       קרית גת 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
31/1/2013 רמבטיקו ים תיכוני אשכול- מועצה אזורית אשכול 21:00 הרכב מלא, שלומי סרנגה, אודליה דהן
23/1/2013 להקת מחול פורטל היכל תרבות       ירוחם 20:30 הרכב מלא, להקת המחול פורטל
10/1/2013 יקיר אשקלון היכל התרבות 20:30 הרכב מלא, דוד פלדמן, אליה מויאל
8/1/2013 עומרי מא ננסאכ היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
7/1/2013 עומרי מא ננסאכ היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
6/1/2013 עומרי מא ננסאכ תיאטרון הצפון   חיפה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
3/1/2013 עומרי מא ננסאכ משכן אומניות הבמה -ב"ש 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
2/1/2013 עומרי מא ננסאכ תיאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
1/1/2013 עומרי מא ננסאכ המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
30/12/2012 עומרי מא ננסאכ תאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, בנימין בוזגלו, אלברט גיגי, ליז ממן
26/12/2012 מהמגרב באהבה מתנ"ס שדרות 20:30 אמיל זריהן, רון בוחבוט
19/12/2012 דוד דאור מרכז רבין ת"א 20:30 הרכב מלא, דוד דאור
16/12/2012 מהמגרב באהבה מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה 20:00 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, נאדין ח'אטיב
13/12/2012 פסטיבל היין המכללה האקדמית 20:30 אנסמבל
12/12/2012 ברוזה אנדלוסי קיבוץ כברי 20:30 הרכב מלא ודויד ברוזה
4/12/2012 ברית יוצאי מרוקו אולם סמולארש ת"א 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז, ליאור אלמליח
28/11/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית מוזיאון ת"א 20:30 הרכב מלא&כנסיית השכל
15/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני תאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
14/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני היכל התרבות     נתניה 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
12/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני תאטרון הצפון   קרית חיים 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
8/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, שלומי סכנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
7/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני תאטרון גבעתיים 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
5/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני היכל התרבות   יבנה 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
4/11/2012 רמבטיקו ים תיכוני משכן לאומניות הבמה -ב"ש 20:30 הרכב מלא, שלומי סרנגה, מור קרבסי, נרי פרידנר
16/10/2012 בין שני עולמות אודיטוריום חיפה 20:30 הרכב מלא, להקת פורטל
10/10/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית פארק אריאל שרון 20:30 הרכב מלא & כנסיית השכל
4/10/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית ראשל"צ 20:30 הרכב מלא & כנסיית השכל
3/10/2012 לילות בית שאן אמפי
בית שאן
20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, שלומי סרנגה, מישל כהן
2/10/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית ר"ג 20:30 הרכב מלא & כנסיית השכל
1/10/2012 ברוזה אנדלוסי ראש העין 20:30 הרכב מלא ודויד ברוזה
13/9/2012 סהרה ברברית מושב בית זית 21:00 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי, רביד כחלני, מארק אליהו
12/9/2012 כנסיית השכל& האנדלוסית בית האופרה
תל - אביב
20:30 הרכב מלא & כנסיית השכל
10/9/2012 סליחות אפרת 20:30 הרכב מלא, הרב חיים לוק, שלמה בר, רון בוחבוט
5/9/2012 סליחות היכל התרבות
אשקלון
20:30 הרכב מלא, הרב חיים לוק, שלמה בר, רון בוחבוט
3/9/2012 חלון לים התיכון אמפי
קרית גת
20:30 הרכב מלא, יוני רועה, יהודה סעדו,
רון בוחבוט
23/8/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית אמפי שוני
בנימינה
21:00 הרכב מלא
22/8/2012 חלון לים התיכון אור יהודה 19:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, יוני רועה, רון בוחבוט
20/8/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא
13/8/2012 יסמין לוי&האנדלוסית משכן אמנויות הבמה - באר שבע 20:30 הרכב מלא, יסמין לוי
12/8/2012 יסמין לוי&האנדלוסית תאטרון הצפון   קרית חיים 21:00 הרכב מלא, יסמין לוי
9/8/2012 ברוזה&יסמין לוי פארק וולקני       רמת הגולן 21:00 הרכב מלא,  דוד ברוזה, יסמין לוי
7/8/2012 יסמין לוי&האנדלוסית ראשל"צ 21:00 הרכב מלא, יסמין לוי
6/8/2012 ברוזה אנדלוסי קרית מוצקין 21:00 הרכב מלא ודויד ברוזה
5/8/2012 ברוזה אנדלוסי קרני שומרון 21:00 הרכב מלא ודויד ברוזה
1/8/2012 כנסיית השכל&האנדלוסית ירושלים 20:00 הרכב מלא , בית אביחי
31/7/2012 מרתון סל תרבות 2012 תיאטרון גבעתיים 10:00 3 מופעים ברצף
5/7/2012 ברוזה אנדלוסי מכללה אקדמית אשקלון 22:00 הרכב מלא,דוד ברוזה , אתי תבל
28/6/2012 שמחות ראש העין 21:00 הרכב מלא , אמיל זריהן.
20/6/2012 רוח קדים תל אביב - מרכז אריסון לתרבות 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,אלי מלול, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
17/6/2012 פרזנטציה סל תרבות יבנה 10:00 אנסמבל , 2 מופעים
7/6/2012 שמחות אריאל 21:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, שמעון אילוז
5/6/2012 פלמנקו עכו - היכל התרבות 21:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, יהודה שוויקי
3/6/2012 רוח קדים קרית גת - היכל התרבות 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
30/05/2012 ברוזה אנדלוסי ירושלים 21:00 הרכב מלא , דויד ברוזה
29/05/2012 שמחות טירת כרמל 20:00 הרכב מלא, שמעון סיבוני,בנימין בוזגלו, מישל כהן
24/05/2012 רוח קדים אשקלון - המכללה האקדמית אשקלון 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
23/05/2012 רוח קדים נתניה - היכל התרבות 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
21/05/2012 רוח קדים באר שבע-משכן אמנויות הבמה 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
17/05/2012 רוח קדים ירושלים-בית שמואל 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
16/05/2012 רוח קדים יבנה היכל התרבות 20:30 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
13/05/2012 רוח קדים קרית חיים תיאטרון הצפון 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,חיים זריהן, משפחת אלייב. מנצחת אתי תבל
16/04/2012 סודות הארמון האנדלוסי *2 לוד 09:30 אנסמבל , אבי כהן , אליה מויאל
26/03/2012 שמחות (מימונה) המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, סימו לוי
24/03/2012 ברוזה אנדלוסי רידינג 3 ת"א 22:00 הרכב מלא, דויד ברוזה, יהודה שוויקי
22/03/2012 שמחות מלון קיסר פרימייר טבריה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, סימו לוי
18/03/2012 ג'ברלטר היכל התרבות
קרית גת
20:30 הרכב מלא,בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי,סימו לוי
15/03/2012 ברוזה אנדלוסי אודיטוריום חיפה 19:30 הרכב מלא, דיויד ברוזה, יהודה שוויקי
14/03/2012 ג'ברלטר המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי, סימו לוי
12/03/2012 ג'יברלטר אודיטוריום אריסון תל אביב 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי, סימו לוי
11/03/2012 ג'ברלטר היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי, סימו לוי
06/03/2012 ג'ברלטר תיאטרון הצפון - קרית חיים 20:30 הרכב מלא, בנמין בוזגלו, יהודה שוויקי, סימו לוי
05/03/2012 ג'יברלטר
משכן לאומניות הבמה - ב"ש
20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי,סימו לוי
04/03/2012 ג'יברלטר היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי, סימו לוי
01/03/2012 ג'יברלטר בית שמואל ירושלים 20:30 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יהודה שוויקי, סימו לוי
29/02/2012 לשוננו רינה(3) היכל התרבות יקנעם 09:00 אנסמבל, אמיר צבי, יהונתן שבח
28/02/2012 סודות הארמון (3) היכל התרבות יקנעם 09:00 אנסמבל,אבי כהן, יהונתן שבח
27/02/2012 רמנגאר&אנדלוסית היכל אמנויות הבמה הרצליה 21:00 אנסמבל
26/02/2012 סודות הארמון היכל התרבות רמלה 10:30 אנסמבל, אבי כהן, יהונתן שבח
23/02/2012 לשוננו רינה(2) היכל התרבות  עפולה 11:30 אנסמבל, אמיר צבי, יהונתן שבח
22/02/2012 לשוננו רינה(3) היכל התרבות  רמלה 09:00 אנסמבל, אמיר צבי,יהונתן שבח
20/02/2012 שמחות מתנ"ס אופקים 20:00 הרכב מלא, מואיז'ו קרוצ'י,רון בוחבוט
19/02/2012 לשוננו רינה היכל התרבות מעלות 19:00 אנסמבל,אליה מויאל, אמיר צבי
15/02/2012 שמחות המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, רון בוחבוט
14/02/2012 שמחות אשכול הפיס
קרית ים
20:00 הרכב מלא, אמיל זריהן, רון בוחבוט
05/02/2012 קזבלנקה קרית אתא 20:00 הרכב מלא,האחים קרוצ'י , סימו לוי
04/02/2012 קלאסי אנדלוסי מתנ"ס דימונה 21:00 הרכב מלא, אמיל זריהן , סימו לוי
30/01/2012 זמירים  נשר 19:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,אלברט גיגי
25/01/2012 לשוננו רינה אשקלון 18:00 אנסמבל , יהונתן שבח, אמיר צבי.
21/01/2012 זמירים מיתר 21:00 הרכב מלא,שמעון סיבוני,רון בוחבוט
19/01/2012 שמחות בית שמש 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן , אלחי לגריסי
14/01/2012 מרקש מתנ"ס דימונה 20:30 הרכב מלא, ספייאני , חיים לוק , אלחרט
12/01/2012 מרקש בית שמואל - ירושלים 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
11/01/2012 מרקש משכן אמנויות הבמה ב"ש 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
10/01/2012 מרקש היכל התרבות נתניה 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
09/01/2012 מרקש היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
08/01/2012 מרקש היכל התרבות קרית גת 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
04/01/2012 מרקש מרכז אריסון - ת"א 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
03/01/2012 מרקש המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
01/01/2012 מרקש תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא, ספייאני , אלגריסי , אלחרט
25/12/2011 פסיפס ים תיכוני מוזיאון ת"א לאמנויות 20:30 הרכב מלא ואמנים אורחים
21/12/2011 יסמין לוי&האנדלוסית תיאטרון הצפון 20:30 הרכב מלא , יסמין לוי
20/12/2011 יסמין לוי&האנדלוסית היכל התרבות ראשל"צ 20:30 הרכב מלא, יסמין לוי
19/12/2011 יסמין לוי&האנדלוסית היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא, יסמין לוי
18/12/2011 יסמין לוי&האנדלוסית תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא,יסמין לוי
10/12/2011 סהרה  ברברית דימונה 21:00 הרכב מלא,רביד כחלני,בנימין בוזגלו
09/12/2011 יום האזרח הבינלאומי ת"א , כיכר רבין 12:00 הרכב מלא ואמנים אורחים
01/12/2011 ברוזה אנדלוסית רביבים 20:30 הרכב מלא, דויד ברוזה
30/11/2011 בין שני עולמות מרכז סון דלאל 20:00 הרכבב מלא , להקת פורטל .
29/11/2011 כנס מרחב המכללה האקדמית אשקלון 19:00 אנסמבל, אמיל זריהן
16/11/2011 עין יהודית המכללה האקמדית אשקלון 20:00 הרכב מלא , רון בוחבוט (במסגרת פסטיבל עין יהודית)
10/11/2011 ברוזה אנדלוסית היכל התרבות מודיעין 20:30 הרכב מלא,דויד ברוזה,יהודה שויקי.
09/11/2011 פרובאנס היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
07/11/2011 פרובאנס המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
06/11/2011 הוקרה לאלי אללוף היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא,אמיל זריהן , יוני רועה
03/11/2011 פרובאנס בית שמואל-ירושלים 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
01/11/2011 פרובאנס משכן לאמנוייות הבמה - ב"ש 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
31/10/2011 שירי ג'ו עמר אופקים 20:30 הרכב מלא,אמיל זריהן,יוני רועה, אליה מויאל.
26/10/2011 פרובאנס
מרכז למוסיקה ת"איפו
 
20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
25/10/2011 פרובאנס היכל התרבות-נתניה 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
23/10/2011 פרובאנס תיאטרון הצפון-קרית חיים 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,רון בוחבוט,עמנואל חנון.
קונצרט מס' 1 בסדרת הקונצרטים
6/10/2011 אדון הסליחות כיכר ספרא  - ירושלים 20:30 הרכב מלא,אלי לוזון, יוני רועה, משה גיאת, אלחי לגריסי,מנחם כהן,חייים ג'רבי
2/10/2011 שמחות חדרה -פארק יער 20:00 אנסמבל,רפי כלפון,אלחי לגריסי,אליה מויאל
26/9/2011 ברוזה אנדלוסית כרמיאל 21:00 הרכב מלא,דויד ברוזה,יהודה שיווקי
20/9/2011 ערב גאלה מרכז אריסון לתרבות 19:45 הרכב מלא,אמיל זריהן,בנימין בוזגלו,דויד ברוזה,אלחי לגריסי,רביד כחלני, יהודה שוויקי,יוני רועה
18,21,25/9 לשוננו רינה מעלה אדומים 09:00 אנסמבל (14) סולן ושחקן
18/9/2011 חלון לים התיכון מרום גליל 21:00 הרכב מלא,יוני רועה,תומר מתנה,רון בוחבוט
15/9/2011 שמחות מגדל העמק 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,שמעון אילוז
14/9/2011 אדון הסליחות מרחבים 21:00 הרכב מלא,שמעון סיבוני,שמעון אילוז
מנחם כהן,ג'רבי
11/9/2011 גרוניך& האנדלוסית ברקן 20:30 הרכב מלא,שלמה גרוניך,אליה מויאל
30/8/2011 שירי ג'ו עמר אמפי בית שאן 21:00 הרכב מלא , אמיל זריהן , יוני רועה, אלחי לגריסי
24/8/2011 פסטיבל העוד צוותא ת"א 21:00 הרכב מלא, זיווה עטר , אתי ביטון
18/8/2011 מחווה לסלים הללי קרית מלאכי ,רחבת המתנ"ס 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן, מואיז'ו קרוצ'י,סמי לוי, יוליה פלדרוביץ
16/8/2011 מופע מחולוהט מרכז סוזן דלאל 20:30 הרכב מלא, להקת המחול פורטל
14/8/2011 "לשוננו רינה"  בית שמואל-ירושלים 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
13/8/2011 ברוזה אנדלוסית מצדה 03:00 אנסמבל ודויד ברוזה
11/8/2011 פזמון פוגש פיוט ושיר בית אביחי 20:30 אנמסמבל מורחב , אמיל זריהן, גלית גיאת, גיא מנהיים
4/8/2011 חגיגה אנדלוסית הסתדגרות עובדים 20:00 אנסמבל (14) + סולן
18/7/2011 "לשוננו רינה"  היכל התרבות מודיעין -מכבים-רעות 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
17/7/2011 משירי ר' דוד בוזגלו קרית מוצקין 21:00 הרכב מלא, אמיל זריהן , יעקב אלקובי
13/7/2011 "לשוננו רינה"  היכל התרבות נתניה 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
12/7/2011 "לשוננו רינה"  המכללה האקדמית אשקלון 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
11/7/2011 "מרתון מחלקה חינוכית" אודיטוריום אריסון -ת"א 09:30 מופעי המחלקה החינוכית במרתון שנתי
10/7/2011 "לשוננו רינה"  היכל התרבות קרית גת 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
7/7/2011 "לשוננו רינה"  היכל התרבות ב"ש 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
6/7/2011 "לשוננו רינה"  תיאטרון הצפון 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
5/7/2011 "לשוננו רינה"  אודיטוריום אריסון -ת"א 21:00 הרכב מלא,אמיל זריהן , שמעון בוסקילה,ארז ביטון
4/7/2011 "לשוננו רינה"  (שרביט) מכללת אשקלון 18:30 אנסמבל , אמיל זריהן
23/6/2011 "אור וצליל" הוד השרון 20:30 הרכב מלא,שמעון סיבוני, יוני רועה
22/6/2011 "פלמנקו" קרית שמונה 20:30 הרכב מלא , שמעון סיבוני, מואיז'ו קרוצ'י , אלחי גריסי
14/6/2011 "רעות" היכל התרבות ת"א 20:30 אנסמבל התזמורת, הפילהרמונית הישראלית ודויד ברוזה
6/6/2011 פסיטיבל ישראל ,
מחווה לאמן היוצר מוריס אל מדיוני
 תיאטרון ירושלים 20:30 הרכב מלא,מוריס אל מדיוני , אמיל זריהן,דויד ברוזה, דקלה , גוסטו.
עומרי מורי
5/6/2011 סהרה ברברית  אודיטוריום ספיר -כפר סבא 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
2/6/2011 סהרה ברברית  בית שמואל - ירושלים 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
31/5/2011 סהרה ברברית  תיאטרון הצפון חיפה 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
30/5/2011 סהרה ברברית היכל התרבות נתניה 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
29/5/2011 סהרה ברברית  צוותא ת"א 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
26/5/2011 סהרה ברברית היכל התרבות קרית גת 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
25/5/2011 סהרה ברברית היכל התרבות ב"ש 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
24/5/2011 סהרה ברברית מכללה אקדמית אשקלון 21:00 הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
23/5/2011 סהרה ברברית היכל התרבות יבנה 21:00  הרכב מלא,בנימין בוזגלו,רביד כחלני
 5/5/2011  לשוננו רינה  חולון 09:00  אנסמבל (14) סולן ושחקן
28/4/2011  50 לבית-חולים ברזילי  היכל התרבות אשקלון 20:00  הרכב מלא , יוני רועה
26/4/2011 המימונה הגדולה היכל התרבות אשקלון 20:00 הרכב מלא , אמיל זריהן,יעקב אלקובי,ליאור אלמליח , תיאטרון קדם אשקלון
11/4/2011 מליל הפסח עד ליל המימונה מכללה האקדמית אשקלון 19:30 הרכב מלא , בינימין בוזגלו,שמעון אילוז,תיאטרון קדם אשקלון.
4/4/2011 שירת הבקשות תיאטרון הצפון-קרית חיים 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
3/4/2011 שירי ג'ו עמר ניר עציון 20:30 הרכב מלא , שמעון סיבוני,יעקב אלקובי
30/3/2011 שירת הבקשות היכל התרבות  נתניה 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
29/3/2011 שירת הבקשות מכללה אקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
28/3/2011 שירת הבקשות היכל התרבות יבנה 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
24/3/2011 שירת הבקשות בית שמואל ירושלים 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
23/3/2011 שירת הבקשות היכל התרבות ב"ש 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
22/3/2011 שירת הבקשות צוותא - ת"א 20:30 הרכב מלא , ר' חיים לוק , משה לוק.
22/3/2011 סודות הארמון  (2) היכל התרבות אשקלון 09:00 אנסמבל (14)  נגנים  שחקן וסולן.
10/3/2011 פלמנקו היכל התרבות יקנעם 20:30 אנסמבל (14)  נגנים, שמעון סיבוני , יעקב אלקובי
9/3/2011 סודות הארמון (2) היכל התרבות אשקלון 09:00 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
8/3/2011 ברוזה אנדלוסית תיאטרון הצפון  חיפה 20:30 הרכב מלא , דויד ברוזה , יהודה שוויקי.
7/3/2011 סודות הארמון (2) היכל התרבות אשקלון 09:00 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
3/3/2011 ברוזה אנדלוסית תיאטרון ירושלים-הנרי-קראון 20:30 הרכב מלא , דויד ברוזה , יהודה שוויקי.
2/3/2011 ברוזה אנדלוסית היכל התרבות ראשון לציון 20:30 הרכב מלא , דויד ברוזה , יהודה שוויקי.
28/2/2011 ברוזה אנדלוסית היכל התרבות אשקלון 20:30 הרכב מלא , דויד ברוזה , יהודה שוויקי.
27/2/2011 ברוזה אנדלוסית משכן לאומנויות הבמה באר שבע 20:30 הרכב מלא , דויד ברוזה , יהודה שוויקי.
23/2/2011 לשוננו רינה (2) משכן לאומנויות הבמה באר שבע 09:00 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
19/2/2011 פלמנקו היכל התרבות דימונה 21:00 הרכב מלא, בנימין בוזגלו, יעקב אלקובי,יהודה שוויקי.
16/2/2011 יגל יעקב המכללה האקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ייעקב אלקובי, רפי כלפון.
15/2/2011 לשוננו רינה (2) היכל התרבות אשקלון 09:00 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
14/2/2011 שמחות אשכול פיס נס-ציונה 18:00  
13/2/2011 יגל יעקב תיאטרון הצפון - חיפה 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ייעקב אלקובי, רפי כלפון.
10/2/2011 יגל יעקב היכל התרבות - באר שבע 20:30 הרכב מלא, אמיל זריהן, ייעקב אלקובי, רפי כלפון.
02/2/2011 לשוננו רינה (2) היכל התרבות אשקלון 17:00 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
27/1/2011 שירת הבקשות -סופשבוע בטבריה טבריה   סוף שבוע בטבריה עם אמיל זריהן,מני כהן- שבת בקשות פרשת משפטים
25/1/2011 שמחות מושב ספסופה 19:30 אנסמבל נגנים ואמיל זריהן
20/1/2011 פיוט פוגש פזמון ושיר היכל התרבות ראשון לציון 21:00 הרכב מלא, אמיל זריהן,נורית גלרון , גלית גיאת,עזי שוורץ.
19/1/2011  קזבלנקה אודיטוריום ספיר- כפר סבא 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
18/1/2011 צלילי המגרב רחובות 20:30 הרכב מלא,ר' חיים לוק, ליאור אלמליח, סימון לוי.
16/1/2011  קזבלנקה צוותא 3 - ת"א 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
10/1/2011  קזבלנקה היכל התרבות-קרית גת 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
9/1/2011  קזבלנקה בית שמואל-ירושלים 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
6/1/2011 לשוננו רינה בית דוהל - ת"א 09:00 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
3/1/2011  קזבלנקה היכל התרבות-יבנה 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
2/1/2011  קזבלנקה נתניה - היכל התרבות 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
30/12/2010 שמחות אשקלון 16:00 אנסמבל (6) ואמיל זריהן
27/12/2010 לשוננו רינה היכלל התרבות בת-ים 09:30 אנסמבל (14)  נגנים וסולן
22/12/2010  קזבלנקה היכל התרבות - ב"ש 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
21/12/2010  קזבלנקה תיאטרון הצפון - קרית חיים 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
20/12/2010  קזבלנקה מכללה אקדמית אשקלון 20:30 הרכב מלא, מייק קרוצ'י , סמי קרוצ'י , סימון לוי , סולן אורח - מארק אליהו
19/12/2010 לשוננו רינה היכל התרבות -אופקים 10:00 אנסמבל (14)  נגנים ושמעון אילוז
01/12/2010 לשוננו רינה קיבוץ צרעה 18:00 אנסמבל (14)  נגנים ושמעון אילוז
16/11/2010 שמחות בית הנציב ב"ש 19:30 אנסמנבל (10) ובנימין בוזגלו
22/11/2010 הריני שר ערוץ 24 13:00 אנסמבל (5) ואמיל זריהן
15/11/2010 ג'ו עמר-אלא אנדלוסיה היכל התרבות - ת"א 19:00 הרכב מלא,אמיל זריהן,בנימין בוזגלו,פייסל בנהדו-מרוקו, שלמה גרוניך,חנן בר-סלע
11/11/2010 הסתדרות גני התערוכה - ת"א 12:00 אנסמבל (8) ואליה מויאל
10/11/2010 לשוננו רינה (3) היכל התרבות לוד 09:00 אנסמבל (14) נגנים ומשה לוק
31/10/2010 פלמנקו תור-הזהב אולם צוותא 3-ת"א 20:30  הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
28/10/2010 פלמנקו תור-הזהב המכללה האקדמית אשקלון-אשקלון 20:30  הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
26/10/2010 פלמנקו תור-הזהב תיאטרון הצפון-קרית חיים 20:30  הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
24/10/2010 פלמנקו תור-הזהב אודיטורים ספיר-כפר סבא 20:30  הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
21/10/2010 שמחות לוד - עיר עתיקה 20:00 אנסמבל , אמיל זריהן, סימו לוי
20/10/2010 פלמנקו תור-הזהב היכל התרבות -באר שבע 20:30  הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
19/10/2010 פלמנקו תור-הזהב בית שמואל - ירושלים 20:30  הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
18/10/2010 שמחות  מגדל העמק 19:00  הרכב מלא , אמיל זריהן , מואיז'ו קרוצ'י
13/10/2010 פלמנקו תור-הזהב היכל התרבות-נתניה 20:30 הרכב מלא, שמעון סיבוני,יעקב אלקובי,אמיר שהסר-קלרינט. אבנר פסח-רקדן פלמנקו
10/10/2010 פסטיבל עין יהודית היכל התרבות אשקלון 20:00 הרכב מלא,אמיל זריהן
04/10/2010 שמחות מכללה אקדמית אשקלון 20:00 אנסמל (6) ובנימין בוזגלו
         
28/09/2010 הפיוט העברי בית ספר קשת   הרכב מלא , משה לוק ושמעון אילוז
27/09/2010  שמחות היכל התרבות עפולה    הרכב מלא, אמיל זריהן , ר' חיים לוק
26/09/2010 מועדים לשמחה  אשקלון    הרכב מלא אמיל זריהן ושמעון אילוז
21/09/2010 הקלטה לסרט "עדות" יער שוהם   הרכב מלא  ודקלה
20/09/2010 הריני שר היכל התרבות מודיעין-מכבים-רעות   הרכב מלא,יוני רועה,שמעון אילוז,אליה מויאל
19/09/2010 רוח קדים תיאטרון הצפון    הרכב מלא,סימו לוי,משה לוק, מואיז'ו קרוצ'י.
16/09/2010 אנדלוסי-קל  בית ספר לאומנויות   הרכב מלא סימו לוי ואליה מויאל
15/09/2010 הריני שר היכל התרבות בת-ים   הרכב מלא,יוני רועה,משה לוק,אליה מויאל
14/09/2010 הריני שר היכל התרבות אור-עקיבא   הרכב מלא,יוני רועה,משה לוק,אליה מויאל
13/09/2010 אדון הסליחות היכל התרבות יבנה   הרכב מלא,שמעון אילוז,דוד ויצמן,מנחם כהן,חיים ג'רבי
05/09/2010 אדון הסליחות היכל התרבות קרית-גת   הרכב מלא,שמעון אילוז,דוד ויצמן,מנחם כהן,חיים ג'רבי
02/09/2010 אדון הסליחות בית שמואל ירושלים   הרכב מלא,שמעון אילוז,דוד ויצמן,מנחם כהן,חיים ג'רבי
01/09/2010 אדון הסליחות היכל התרבות פתח תקוה   הרכב מלא,אמיל זריהן,מנחם כהן,חיים ג'רבי
31/08/2010 קונצ'רטו לדרבוקה ועוד מכללת האקדמית אשקלון   הרכב מלא, נגנים אורחים-עומרי מור-פסנתר . נרי פרדינר-בוזוקי
30/08/2010 אדון הסליחות היכל התרבות ב"ש   הרכב מלא,שמעון אילוז,דוד ויצמן,מנחם כהן,חיים ג'רבי
29/08/2010 אדון הסליחות דימונה - גן אשכול ליד המתנ"ס   הרכב מלא,אמיל זריהן,שמעון אילוז,דוד ויצמן
26/08/2010 אדון הסליחות שיכון המזרח -ראשל"צ   הרכב מלא,אמיל,חיים לוק,יעקב אלקובי
25/08/2010 הריני שר נתיבות - רחבה יד לבנים   הרכב מלא ,אמיל זריהן,יוני רועה,יעקב אלקובי
24/08/2010 מפריז באהבה אמפי-תיאטרון  נתניה   הרכב מלא,בנימין בוזגלו, שמעון סיבוני,אלי מלול
24/08/2010 מרתון סל-תרבות מחלקה חינוכית מרכז הצעירים ב"ש   קונצרט תיאטרון לילדי גן – כתות ד
23/08/2010 הריני שר קצרין - מגרש הכדרוגל   הרכב מלא ,אמיל זריהן,יוני רועה,יעקב אלקובי
18/08/2010 קלאסיקה ערבית דליית אל כרמל   הרכב מלא,בנימין בוזגלו, ראשה,סברין
17/08/2010 הריני שר מוזיאון ב"ש   הרכב מלא ,אמיל זריהן,יוני רועה,יעקב אלקובי
17/08/2010 מרתון סל-תרבות מחלקה חינוכית צוותא-3 , ת"א   לשוננו רינה - כיתות ג'-ט'
סודות הארמון האנדלוסי-גן-כיתות ג'
15/08/2010 מפריז באהבה יד לבנים - רעננה   הרכב מלא,בנימין בוזגלו, יוליה פלדשרוביץ
12/08/2010 אדון הסליחות היכל התרבות- אשקלון   הרכב מלא,אמיל זריהן,שמעון אילוז,חיים ג'רבי
11/08/2010 אדון הסליחות מוזיאון ת"א   הרכב מלא,אמיל זריהן,שמעון  סיבוני , חיים ג'רבי
09/08/2010 שמחות מתנ"ס קרית מלאכי   הרכב מלא,אמיל זריהן,בנימין בוזגלו , סימו לוי.
03/08/2010 מפריז באהבה מתנ"ס גן יבנה   הרכב מלא,בנימין בוזגלו, יוליה פלדשרוביץ
28/07/2010 צלילי המגרב מרכז הקונגרסים-אשקלון   הרכב מלא,אמיל זריהן , פייסל בנהדו
27/07/2010 צלילי המגרב צהלולים - שדרות   הרכב מלא,אמיל זריהן , פייסל בנהדו
26/07/2010 צלילי המגרב בית שמואל -ירושלים   הרכב מלא,אמיל זריהן , פייסל בנהדו
25/07/2010 צלילי המגרב היכל התרבות קרית גת   הרכב מלא,אמיל זריהן , פייסל בנהדו
22/07/2010 צלילי המגרב היכל התרבות ב"ש   הרכב מלא,אמיל זריהן , פייסל בנהדו
06/07/2010 "שמחות"**נדחה
ל - 9/8
היכל התרבות קרית מלאכי   הרכב מלא,אמיל זריהן ובנימין בוזגלו
24/06/2010 "רננות" היכל התרבות יבנה   הרכב מלא,אמיל זריהן,משה לוק,אליה מויאל
10/06/2010 "שמחות" מלון הולידי-אין   הרכב מלא,אמיל זריהן,אליה מויאל,יעקב אלקובי
09/06/2010 "הריני שר" תיאטרון הצפון-
קריית חיים
  הרכב מלא,אמיל זריהן,יובל טייב, אליה מויאל.
07/06/2010 סודות הארמון/לשוננו רינה אשקלון   סל תרבות,אנסמבל התזמורת
03/06/2010 "מרגליות" מרכז הקונגרסים - אשקלון    הרכב מלא, בנימין בוזגלו ואלי מלול.
02/06/2010 "מרגליות" היכל התרבות -
ב"ש
  הרכב מלא, בנימין בוזגלו ואלי מלול.
01/06/2010 "מרגליות" היכל התרבות קרית-גת   הרכב מלא, בנימין בוזגלו ואלי מלול.
31/05/2010 "מרגליות" היכל התרבות נתניה    הרכב מלא, בנימין בוזגלו ואלי מלול.
30/05/2010 "מרגליות"

היכל בית שמואל -
ירושלים

  הרכב מלא,בנימין בוזגלו ואלי מלול.
23/05/2010 "הריני שר" תיאטרון ירושלים   הרכב מלא,שבעה סולנים (בנימין בוזגלו,מני כהן,שמעון אילוז, יעקב אלקובי, אלי מלול, יוני רועה,אליה מויאל)
09/05/2010 "שמחות" עין הוד -אמפי   אנסמבל , בנימין בוזגלו וגולן אזולאי
06/04/2010 "המימונה הגדולה" בנייני האומה - ירושלים   הרכב מלא, אמיל זריהן,קובי פרץ,יעקב אלקובי,שלמה בר.
22/03/2010 "ביבהלו יצאנו ממצרים" מרכז הקונגרסים - אשקלון   הרכב מלא, אמיל זריהן ושמעון סיבוני.
15/03/2010 "הריני שר" היכל התרבות - אשקלון   31 נגנים, אמיל זריהן ועוד 8  סולנים.
20/01/2010 "נעימות" היכל בית שמואל-ירושלים   הרכב מלא , אמיל זריהן , ליאור אלמליח
14/01/2010  "ים המלח" כנס ברית יוצאי מרוקו   הרכב מלא,שמעון סיבוני,ליאור אלמליח,משה לוק
03/01/2010  "נעימות"
 
היכל תרבות - 
נתניה
  הרכב מלא, אמיל זריהן,ליאור אלמליח


 

  
WebSite123 מערכת לבניית אתרים בקלות