"אינסטרומנלי ים תיכוני" - אתנחתא מוסיקלית בתיאטרון ירושלים
יצירות אינסטרומנטליות
פניני הקלאסיקה המצרית, מסע מוסיקלי אל צפון אפריקה ומוסיקה מרחבי הבלקן.

"מרוקו אורגינאל"
התזמורת מארחת 6 מוסיקאים מהטובים במרוקו
סבב ב 5 ערים החל מ 10/8

לרכישת כרטיסים:
1-700-508-408 
הבטיחו מקומכם!!
____________________
 
 
 
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> עונת המנויים 2016-17  עונת הקונצרטים 2016-17  
 
קונצרט מס' 1
"רומבה חיטאנה"
 
קונצרט ספרדי חם המשלב את יצירותיהם של ענקי "הפלמנקו המודרני" כגון קמרון דה ה איסלה, אנריקה מורנטה ולולה ומנואל, עם האוצרות של הסגנונות הצפון אפריקאים השונים.
שני סולנים עם קולות עצומים - שמעון סיבוני, הטנור הבינלאומי שמרגש בשירותו ובקולו העוצמתי בהגשת קשת הצבעים האנדלוסית ולצידו, זמר הפלמנקו הספרדי, שיגיע אלינו הישר מניו יורק, נצר למשפחת מוסיקאי פלמנקו-אלפונסו סיד (alfonso cid)
 
קונצרט מס' 2
"בון שנסון"
 
מפגש מסקרן בין שני עולמות קסומים. השנסונים הצרפתיים הגדולים ומעוררי הנוסטלגיה של אדית פיאף, ז'ק ברל ואי מונטן, פוגשם את העיבודים, הצבע והמצלול הייחודים של התזמורת. מיטב הקלאסיקה הצרפתית בעיבודים אנדלוסיים.
חיבור של שני סולנים יוצאי דופן, דויד ד'אור ואלה דניאל שיבצעו את היהלומים המוסיקליים הללו בשפת המקור, צרפתית ובתרגום לעברית, כל אחד בפרשנותו האישית והייחודית. תשלים את התמונה אריאל ברט, נערה עם כישרון עצום, מוסיקאית מצטיינת בהצ"ל בכלי נגינה יוצא דופן-מפוחית.


קונצרט מס' 3
"לילות פרס"
 
קונצרט מיוחד ויוצא דופן שיוקדש למוסיקה העממית הקלאסית הפרסית-כרודית. חומרים שנעים על התפר שבין המסורת הפרסית המוסיקלית המפוארת ובין מוסיקת הפופ המערבית שהשפיעה רבות על היצירה באיראן טרום המהפכה בשנת 79.           שני סולנים ישראלים צעירים, עם חיבור עמוק לשורשיהם האיראניים - הזמרת השחקנית לירז צ'רכי ולצידה הקול הצעיר המוכר ביותר בתוך הקהילה הפרסית בארץ- אלירן, יבצעו ממיטב להיטיהם של שמות ענקיים כמו היידה, מואין, אומיד, גוגוש ועוד....
תשלים את החגיגה הזמרת הדסה ישורון שבקולה העוצמתי תלהיט את האוירה ותרים את הקצב עם שירים מהסגנון הפרסי - כורדי״
קונצרט מס' 4
"מוגדור"
 
הומאז' לסלימן אלמגריבי ואלברט סוויסה, חגיגה מרוקאית אמיתית, שני היוצרים היהודים הענקיים מהמאה הקודמת שאחראים על נכסי צאן ברזל שמושרים עד היום בכל רחבי העולם - "ג'ית נסיידו", ראחאת ומשאת", " "סדראכ עלא סדרי", "קולי עלאש כוויתני" (סלימן למגריבי), "יא סידי דיאן", "כליווני מעאק" (אלברט סוויסה), בהשתתפות שלושה כוכבים ענקיים בתחום השירה האנדלוסית בעולם - סולנה הראשי של התזמורת - הקונטרה טנור אמיל זריהן, הזמרת הבינלאומית המבטיחה נטע אלקיים והיישר ממרוקו - מקסים קרוצ'י (Maxime karoutch בהופעת בכורה עם התזמורת בישראל.

 

 
 
  
WebSite123 מערכת לבניית אתרים בקלות